קורס מדריכי פילאטיס

מנהל הקורס

ענת ברוך

מחיר הקורס

5,450 ₪ + 400 ₪
דמי הרשמה

סה"כ שעות לימוד

180 שעות

מועדי הפתיחה

יוני 24, 2024
אוקטובר 25, 2024

מועדי הסיום

ספטמבר 9, 2024
ינואר 17, 2025

בית הספר הריאלי בשיתוף InMotion מציע קורסי הכשרה למורים לפילאטיס מזרן בדגש על שלוש אבני יסוד: ידע מעמיק, ביצוע מדויק, הוראה איכותית, זאת במטרה להפוך אותך למדריך/ה מעולה עם יכולת הדרכה איכותית בקבוצה וברמה הפרטנית.

קורס פילאטיס מזרן קלאסי הינו בהיקף של 180 שעות לימוד וכולל חלק עיוני, חלק מעשי וסטאז’.

במהלך 120 השעות הפרונטליות נלמד את תרגילי הרפרטואר הקלאסי על פי רמות הקושי עד רמת מתקדמים. נבין את הבסיס הפיזיולוגי והאנטומי של התרגילים השונים, ואת ההנחיה והתיקון הנדרשים.

על מנת להתאים את האימון לאוכלוסיות שונות נעבור סדנאות הריון, גיל שלישי, רצפת אגן, נשימה ועוד… אלו יועברו על ידי פיזיותרפיסטית בעלת ניסיון רב בפילאטיס וטיפול.

שעות ההתנסות כוללות הדרכה, צפייה, case study ותרגול עצמי, ומהוות נדבך חשוב ומשמעותי במטרה להפוך למורים/ ות מצוינות בתחום.

הקורס מועבר על ידי צוות הדרכה מקצועי ומיומן, בעל עשרות שנים של ניסיון בהדרכת פילאטיס מזרן ומכשירים בקבוצות ובאופן פרטני עם אוכלוסיות יעד שונות. הקורס בהנהלת ענת ברוך – בעלת סטודיו לפילאטיס InMotion ובית ספר לריקודים סלונים ולטינים, מדריכה מוסמכת מטעם ארגון ה – PMA. ענת בעלת תואר במזרחנות, מדע המדינה וכלכלה כמו גם תואר שני במנהל עסקים. מדריכה לפילאטיס וריקוד שנים רבות ומכשירה מורים לפילאטיס מזרן ומכשירים.

 

הקורס ייערך בימי שני בשעות 15:00-19:00- החלק המעשי (נתון לשינויים)

ובימי שלישי בשעות 17:00-20:00- מדעים, בבית בירם ובזום (נתון לשינויים).

פניה אלינו

יש לכם שאלה?

פנו אלינו

בוגרים ממליצים על הקורס

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג
אלית קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר
בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי

צוות מדריכי הקורס

למה לבחור בקורסים שלנו?

קרוב לבית

ביה"ס הריאלי ממוקם במקום מרכזי במרכז הכרמל,נגישות תחבורתית מעולה,חניה צמודה למשתתפי הקורסים בשעות אחה"צ ובימי שישי.

ללמוד מהמקצוענים

צוות מאמנים וניהול מיומן, מקצועי ומנוסה בתחום הספורט והכשרת מדריכים, המרצים והמאמנים עומדים בדרישות ומאושרים ע"י מנהל הספורט.

שטח ענק

ביה"ס הריאלי - REALIS, ממוקם במרכז הכרמל בשטח של כ -50 דונם, מתקני הספורט מגוונים: בריכת שחיה מקורה,מגרש כדורגל, מסלולי ריצה, מגרשי דשא סינטטי, אולם כדורסל, חדר כושר, סטודיו, כיתות לימוד מרווחות,חדישות וממוזגות בכל הכיתות ציוד מולטי- מדיה חדיש ומשוכלל.

תעודות הכשרה לבוגרים

הקורסים בפיקוח ובאישור מנהל הספורט (למעט קורסים שאינם נכללים בחוק הספורט),יעניקו תעודת מדריך לבוגרים ולמי שיעמוד בתנאים.

הצטרפו אלינו באינסטגרם

sport.reali@